Bydlení

Mobilní domek

Horkotěžko jste nastřádali finance na koupi pozemku, ale dostatek financí na stavbu domu? Nechcete brát hypotéku a dlouhé roky splácet? Možná by se pro vás našlo řešení a tím je mobilní dřevostavba. Že jste o ní nikdy neslyšeli? Je čas to napravit. Mobilní dřevostavba je plnohodnotné bydlení, o rozměrech např. 13,2 x 4,3m, což je 56,76m2. To je rozměr, který mívá běžný třípokojový byt. Dřevostavbu si můžete pořídit novou nebo už použitou. Uvnitř najdete vybavenou kuchyň, 3 pokoje, WC. Kuchyň i pokoje už jsou většinou plně vybavené. Bydlení v zaizolovaném dřevěném domku je nízkonákladové a přitom komfortní.

mobilní dům

Jste nízkopříjmová rodina a hledáte levné bydlení na přechodnou dobu, než se finanční situace spraví? Mobilní dřevostavba je ideální řešení. Potřebujete jen pozemek, vybrat si domeček podle vašich potřeb a představ a o zbytek se postaráme my. Přivezeme, ustavíme, ani základová deska není potřebná. Domek je plně vybaven, včetně spotřebičů.

Máte zahradu někde za městem a nemáte tam možnost přespání? I pro vás je dřevěný mobilní domek ideálním řešením. Nabízí pohodlí nejen na víkendové přespání, zároveň máte kde uložit zahradnické potřeby. Jste-li prarodiče, vnoučata se budou těšit na přespávačku s vámi.

Potřebujete vypadnout z města a z každodenního kolotoče někam do přírody? Máte pocit, že brzo vyhoříte? Pořiďte si na přechodnou dobu mobilní dřevostavbu, najděte vhodný pozemek a nechejte si domek přivézt. Narušíte svůj stereotyp a po čase relaxování v přírodě se můžete s obnovenými silami vrátit zpět do rušného města.

příroda

Jiné využití než k trvalému bydlení, můžou mít mobilní domky pro montážní firmy, které potřebují ubytovat své zaměstnance mimo jejich domovy na delší dobu. Mobilní dřevostavba jim poskytne azyl po náročném dni na stavbě.

Všichni toužíme po střeše nad hlavou, mobilní dřevostavba je jedním z možných řešení vaší bytové situace.