Bydlení

Bytový design a jeho architekti

Co si představit pod pojmem bytový design Praha? Je to daleko více, než jen jakou barvu na zeď si vyberete do svého obýváku, nebo jakou postel si koupíte do své ložnice. Pod pojmem bytový design se skrývá daleko mnoho dalšího a právě o tom se dozvíme v tomto článku. Správný bytový designer by si měl poradit s jakýmkoliv prostorem, ať už se jedná o malý studiový byt, či velko-prostorný dům. Základní a nejdůležitější na bytovém designu je umět podchytit charakter prostoru a navrhnout na míru vše tak, aby to prostor ještě více zvýraznilo, nikoliv zastínilo. Co to znamená? Pokud máme malý prostor, nezaplníme jej masivním nábytkem a tmavými barvami, naopak, snažíme se odstíny držet v co nejsvětlejších barvách co nejminimalističtějším nábytkem. Stejně tak se snažíme navrhnou co nejfunkčnější vybavení, které mohou sloužit k více účelům, například rozkládací sedací souprava s úložným prostorem, která tak zastane hned tři funkce najednou. Pokud jsou prostory rozsáhlejší, naopak se nemusíme bát prostor vyplnit i nějakým masivním kusem a nemusíme se obávat i tmavších barev.

bytový design

K tomu, aby byl prostor správně rozvrhnut a jeho design podtrhnul charakter prostoru tak, aby působil útulně, příjemně a nenuceně jsou zde právě bytový designéři, kteří se o tuto práci perfektně postarají. Jeden z takových bytových architektů je studio Evalofa. Je to tým opravdu zdatných a nad míru šikovných a originálních bytových architektů, kteří mají za sebou ne jednu zakázku.

bytový design

S každým prostorem si poradí naprosto perfektně, což, koneckonců, můžete shlédnout v jejich portfóliu. Styl jejich interiérů je opravdu osobitý a osloví ne jednoho člověka. Svým stylem se drží posledních trendů bytového designu a jejich návrhy splňují sto procentní funkčnost prostorů. Zvažujete koupi nového bytu, či domu, nebo již v nějakém bydlíte, ale nevyhovuje vám jeho rozvržení a chtěli by jste změnu? Evalofa studio vám zajisté s prostorem poradí a jeho profesionální architekti navrhnou váš domov podle všech požadavků. Domluvte si osobní schůzku, pozvěte své architekty do prostorů, které by jste rádi přeměnili v útulný a pohodlný domov a dovolte https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/hkk/projekty_esf/ukoncene/rip/dovolte_mi_pracovat týmu Evalofa splnit váš sen. Jejich profesionálové tvoří na tomto trhu naprostou jedničku.