Bydlení

Levné bydlení


Koupit si nebo postavit si nemovitost a konečně se odstěhovat od rodičů, je sen každého z nás. Ačkoliv se to nezdá, tak každý se chce jednou odstěhovat od rodičů, a jak se říká, konečně vyletět z hnízda. To se samozřejmě netýká všech lidí a někteří jsou ba naopak rádi, že žijí s rodiči, kteří jim neustále podstrojují. Ovšem jednou to těmto lidem stejně skončí a budou se muset postavit na vlastní nohy. Pokud přemýšlíte o stavbě domu, tak se zaměřte na bungalov 3+1, který poskytne perfektní zázemí i velké rodině.

bungalov 3+1

Bungalovy jsou nyní velice žádané, a to hlavně proto, že ušetříte velké peníze na nákladech. Navíc jsou velmi prostorné a poskytnou přesně to, co rodina potřebuje. Velkou výhodou je u bungalovů i fakt, že nemusíte šlapat do schodů. To se hodí převážně v důchodu, kdy se každý v generačním baráku stěhuje do přízemí a vršek nechává neobydlený, aby nemusel šlapat schody. To se vám v bungalovu nemůže stát a bydlíte tak celý život pouze v přízemí. Samozřejmostí je, že si u bungalovu můžete vybrat z čeho bude postavený a také jaká model chcete. Varianty jsou jak pro menší rodiny, tak pro ty větší a každý zde najde to, co hledá. V jejich výběru jsou bungalovy 3+kk, 4+kk a 5+kk.

bungalov 3+1

Každý jejich dům si můžete rozkliknout a podívat se na rozmístění pokojů a také na užitnou plochu. Zjistíte, kde se bude nacházet šatna, koupelna nebo třeba zda bude mít dům vchod na terasu. Mezi standard se počítá tepelné čerpadlo, fotovoltaický systém, základová deska, podlahové vytápění, hromosvod a také francouzská okna. Samozřejmostí je, že u každého domu je psaná cena, a to jak za dřevostavbu, tak za zděný pórobeton. Neváhejte tak a toto životní rozhodnutí si dobře promyslete ze všech pohledů. Zjistíte, že bungalovy jsou nyní velice dobré, a že na nich ušetříte nemalé peníze a vše náklady na bydlení budou minimální.