Bydlení

Zabouchnuté dveře? Pomoc je na cestě


Jednou z běžných, ale velice nepříjemných událostí, které nás mohou potkat, je zabouchnutí dveří. Chvíle, kdy uslyšíte klapnutí zámku a sami stojíte bez klíčů na té nesprávné straně, je noční můrou snad každého z nás. A většinou se nám to stane v okamžiku, kdy spěcháme a náhradní klíče nejsou k dispozici.

  • Co následuje?
  • Většinou jako první orosené čelo a otázka: „Co teď?“

Důležité tedy je, čelo otřít a najít správnou odpověď. Vylomit dveře nebo poškodit zámek sice může být řešením, ale docela drahým. Lepší variantou je mít k dispozici telefonní číslo, na kterém se nonstop nachází zámečník Brno, který během pár minut dorazí a vše vyřeší. V rámci Brna můžete počítat s příjezdem pomoci do 15 až 30 minut.

zámečník

Problém není ani složitější mechanismus

Nemusíte mít obavu ani v případě, že máte složitější uzamykací mechanismy a zlomil se vám například klíč v zámku. Díky stálému sledování nových trendů a využití moderního plně profesionálního nářadí si zámečnictví Brno poradí skutečně v každé situaci.

Zabouchnuté klíčky v autě? Volejte, vyřešíme

Jsme specialisté nejen na nouzové otevírání dveří u domů či bytů, ale dokážeme si poradit také se zabouchnutými dveřmi u aut. Jak to bude probíhat? Docela jednoduše. Zavoláte nám, kde se váš vůz nachází, za pár minut se sejdeme na místě rychle a bez jakéhokoliv poškození otevřeme dveře vozu. Mnohdy se stává, že například v zimním období řidič zalomí klíč v zámku. Pomůžeme i v tomto případě a vyrobíme vám nový autoklíč.

zabouchnuté dveře

  • Nouzové otevírání aut se netýká pouze běžných typů a značek.
  • Bez obav se na nás mohou obrátit také majitelé exkluzivních vozů BMW, Porsche, Mercedes-Benz, Jaguar a dalších.

Poradíme, jak posílíte svoji bezpečnost

Neřešíme pouze zabouchnuté dveře Brno, ale poskytujeme také poradenství ohledně správného výběru bezpečnostních zámků a jejich následné instalace. Opravujeme a instalujeme zámky do dveří všech typů. Zabýváme se také montáží přídavných zámků, které mají za úkol posílit vaše bezpečí.

  • V rámci služeb vám nabízíme pravidelný servis zámků.

Tím se nejen prodlouží jejich životnost, ale vy budete mít jistotu, že jsou vaše zámky stále plně funkční a vás i váš majetek 100 % ochrání.