Nákupy

Úniková místnost Praha

Rozhodněte se co nejrychleji a vyberte si z naší opravdu skvělé nabídky termínů, který se vám bude hodit, vyberte si, kolik lidí bude tuhle hru hrát, to je také jenom čistě na vás, tak na to nezapomeňte. Dále si vyberete téma a domluvíte se s námi na všech podrobnostech. O co vlastně jde? Budete zavřeni do místnosti a zapne se časomíra, která může mít hodinu nebo třeba i víc. Vaším úkolem a zároveň i cílem hry je otevřít dveře, abyste se dostali ven z místnosti do té doby, než vyprší časový limit. Je to opravdu skvělé a plné adrenalinu. Společnými silami musíte vyřešit nejrůznější úkoly a odkrýt indicie, které vám v tomhle všem pomohou, tak na to nezapomeňte a budete jistě velice nadšení a všechno bude opravdu skvělé a luxusní.

čas na doutník

Určitě se připojte i vy ke všem ostatním lidem, kteří si tuhle hru vyzkoušeli a byli spokojení. Naučili se zde spolupracovat, najít nejrůznější detaily a podobně. Budete jistě velice nadšení ve všem, co se vám povede. Budete mít radost, když na něco přijdete. Je to něco jiného a to je na tom právě vzrušující, tak na to nezapomínejte. Úniková místnost Praha se vám bude moc líbit.

Luxusní dárek

Pokud byste plánovali, že uděláte opravdu skvělý skutek a vyberete pro spoustu svých kamarádů nebo členy rodiny ten správný dárek, tak byste měli rozhodně popřemýšlet například o tom, že byste tomuto dali poukaz na únikovou místnost Praha. Budete jistě velice nadšení, co všechno darujete za skvělé dárky. Tohle bude pro vás jistě to praví ořechové, tak se nebojte a rozhodněte se ještě dnes. Čím dříve, tím to bude pro vás lepší, tak nad tím rozhodně popřemýšlejte a berte v potaz i tuhle skvělou možnost. Budete spokojení, to je jasné. Uvidíte sami, co všechno je možné, pokud máte ty správné informace a všechno vám hraje do karet.

úspěšný únik

Výhody

  • Nízké ceny
  • Vysoká spokojenost a nadšení
  • Originální dárek