Nákupy

Profesionální fotky na památku


Kdy jste si naposledy založili nějaké nové snímky do rodinného alba? Že ani nevíte, kdy to naposledy bylo? Pak je ten nejvyšší čas to právě teď napravit. Využijte služeb profesionálního fotografa a pořiďte si nové a krásné vzpomínkové fotografie do vašeho rodinného alb na památku.

focení

INTERIÉROVÉ NEBO EXTERIÉROVÉ FOCENÍ
Své kouzlo mají fotky jak zhotovené v interiéru – v profesionálním ateliéru, tak samozřejmě i v exteriéru – v lese, na louce, v parku nebo na nějakém oblíbeném místě. Nechte si i vy vytvořit sérii snímků, které si můžete založit do rodinného alba jako vzpomínku na krásné chvíle. Samozřejmostí jsou ostré, čisté a vyretušované snímky.

VYBERTE SI Z RŮZNÝCH BALÍČKŮ SLUŽEB
V nabídce naleznete různé typy balíčků a můžete si tak vybrat speciální druh focení přesně podle vašich požadavků.

A na co se můžete těšit v nabídce služeb?
· Newborn focení
· Těhotenské focení
· Rodinné focení
· Kolekce 10 ks vyretušovaných snímků
· Kolekce 15 ks vyretušovaných snímků
· Kolekce 20 ks vyretušovaných snímků

CO TŘEBA FOTOKNIHA? Už vás omrzelo klasické fotoalbum a chcete pro vaše snímky něco speciálního? Z vašich krásných snímků si můžete také nechat zhotovit fotoknihu. To je ideální dárek třeba pro prarodiče. V nabídce naleznete různé možnosti velikostí a vzhledů fotoknih.

batole

Chcete se naučit zacházet se zrcadlovkou?
Pořídili jste si na vaše domácí focení zrcadlovku, ale pořád ještě nejste s výslednými snímky spokojeni a neorientujete se v nastavení a v důležitých pojmech? Chcete přestat fotit se zrcadlovkou na automatiku? Pak absolvujte některý z nabízených seminářů, které se zaměřují na newborn, těhotenské focení, focen na manuál nebo ateliér. Díky tomu se tak můžete lépe sžít s vaší zrcadlovkou a vytvářet krásné snímky, se kterými budete spokojeni.