Nákupy

Laser game v Praze


Úvod
Je to ideální místo pro uspořádání zážitku, na který určitě všichni zúčastnění nezapomenout a budou na něj vzpomínat ještě dlouho. Není omezena nějak věkem, takže si mnoho zábavy užijí nejen děti. Také zažijete spoustu adrenalinu. Je to i takový únik od reality, kdy přestanete myslet na všechny problémy v životě a odpoutáte se od každodenních starostí a stresu. Jedná se o velice oblíbenou akční střílečku, jenž je velice oblíbená. Oblečete si na sebe vestu se senzory, vezmete laserovou zbraň a můžete jít do hry. Zároveň se celý tým stmelí a uvidíte, že vztahy mezi jednotlivci půjdou nahoru. Takže se nebojte vzít kolegy z práce.IMG_8106ps
Co zde najdete?
Hned první věcí jsou dvě propracované arény. První se nazývá Labyrint a může se v ní pohodlně pohybovat i velká skupina lidí, což je pro větší týmy úplně ideální. Navíc je navržena tak, aby se nikdo nemohl někde schovat na dlouhou dobu. To zajistí plynulý průběh a hru si mnohem více užijete. Hned druhým typem je Aztec. Ta připomíná džungli. Poznáte ji podle jejich typických rostlin, a hlavně jsou tu stromy, což je pro Vás ideální krytí. Prostor je navržen pro menší týmy. Takže i v menším počtu nebudete muset zdlouhavě hledat nepřítele. To zajistí, že kra nebude nudná https://goout.net/cs/jine-akce/nudna-konference/maalc/ a zahraje si opravdu každý. Takže neváhejte a hurá do lasergame Praha Lazerfun.cz.billboard-left(1)
Deathmatch
O co se jedná? Je to jedna z 12 her, ze kterých si můžete vybírat. Samozřejmě volba je čistě na Vás, ale různé hry jsou odstupňovány podle úrovně hráčů. To zajistí, že si zahrají i začátečníci. Po více návštěvách se určitě dopracujete k lepším výkonům, takže nebude problém se přesunout na kategorii pokročilých. Sami po jedné návštěvě uvidíte, že Vás tato zábava chytne. Ale nyní už zpět k tomuto módu. Určitě jste ho už někdy hrály v počítačových střílečkách, nebo o něm aspoň slyšely. Jde o to, že každý hráč je proti každému. Čím více hráčů, tak tím máte mnohem menší šanci přežít.