Www

Peníze snadno a rychle

Možná jste se už párkrát setkali se situací, že se lidé snadno dostanou do finančních potíží a potřebují si vypůjčit větší obnos financí. Většinou se pro takovéto peníze chodí do banky, kde však zkoumají vaší bonitu, věk, příjmy, výdaje, ptají se, na co peníze potřebujete, a půjčí vám za nějakým účelem a to také pouze v případě, že nemáte záznam v registru. Jenomže existují i jiné možnosti, jak získat finance a navíc bez složitého dokazování nebo náročného a zdlouhavého vyřizování.
finanční poradce.jpg
Vše jde snadno pomocí nebankovní hypotéky bez registru. Jedná se o velice výhodný finanční produkt, který už nejednomu našemu klientovi zachránil kůži.
Peníze jsou bezúčelné, tudíž je můžete využít jakýmkoliv způsobem. Použít je můžete tak, jak potřebujete a na co zrovna potřebujete.
potřesení rukou a šipky.jpg

Výhody úvěru

1. Splatnost do 30 let – můžete splácet tak dlouho, jak potřebujete. Splatnost se pohybuje od jednoho roku až po dobu 30 let.
2. Nízká úroková sazba – garantujeme nejnižší úrokové sazby na trhu.
3. Zajistíme až 70% financí z odhadu vaší nemovitosti.
4. Dopředu nic neplatíte.
5. Žádné zbytečné starosti – nelamte si hlavu s náročným vyřizováním a se schůzkami. Vše jde vyřídit snadno a rychle za pomocí internetu a následné jedné schůzky při podpisu smlouvy.
6. Peníze máte na svém účtu během pár dní nebo dokonce je můžete získat i do 24 hodin při expresním jednání.
7. Nízké měsíční splátky, které budete moci splácet – pomůžeme vám s nastavením měsíčních splátek a dokonce vám můžeme úvěr přizpůsobit na míru dle potřeb klientů.
8. Finance bez účelu – je úplně jedno, na co peníze použijete, což je velká výhoda. Peníze si zkrátka můžete investovat podle libosti.
9. Exekuce a vyplacení z nežádoucích půjček – jestliže se ptáte, zdali i tento způsob investování je možný, pak odpovídáme, že ano. Je možné zaplatit s touto finanční možností exekuce, vyplatit se z nepříjemných a nežádoucích půjček, zvolit dokonce konsolidaci půjček a mnoho dalšího.