Nezařazené

Podzimní dny jsou tady. Jak se stylově obléknout a nezmrznout?


Léto je nenávratně pryč a podzim už dávno zaklepal na dveře. A to znamená jediné. Změnu počasí, které budete muset přizpůsobit i váš šatník. Chladná rána často doprovázející podzimní mrazíky a odpolední příjemné teploty kolem dvaceti stupňů. Babí léto je tady a my vám ukážeme, jak se v těchto dnech oblékat nejenom do práce. Připravili jsme pro vás několik typů, díky kterým už nikdy nešlápnete vedle!
lidé na podzim 
Klasika vítána
Basic kousky by v šatníku zkrátka neměly chybět. Jedná se o takový druh oblečení, který můžete libovolně zkombinovat s výraznějšími kousky v šatníku nebo zajímavými doplňky. Zde volte hlavně dražší kousky, které vám budou sloužit dlouhá léta. Jsou to například džíny, které využijete při volnočasových aktivitách a jsou vhodné jak pro ženy, tak muže. K podzimnímu outfitu se budou skvěle hodit. A to nejenom díky svému vzhledu, ale i díky materiálu, ze kterých jsou vyrobeny. Džínovina vás v chladnějších ránech velmi dobře zahřeje. Nemusíte volit klasiku, ale můžete se poohlédnout po různých délkách i střizích. Zde se fantazii meze nekladou. 
 
I další kousky teplého oblečení se budou hodit
Vyzkoušejte i další kousky oblečení, které vás v sychravém podzimu dokážou zahřát. Přirozeně si můžete vystačit s tričkem s dlouhým rukávem nebo mikinou, ale do práce to asi nebude to pravé ořechové. Raději se podívejte po huňatém svetru se zajímavým vzorem, které se po dlouhých letech opět vrací na scénu. Takový outfit oceníte nejenom díky jeho praktičnosti. Vyzkoušejte teplé svetry v zajímavých barevných škálách, díky kterým rozzáříte jinak pošmourné podzimní dny.
podzimní procházka 
Nevlídné počasí je vaším nepřítelem
Podzim se často spojuje se sychravým počasím, které rozhodně pro mnoho lidí není vůbec nic příjemného. Je potřeba se proto před takovým počasím chránit. Při odchodu z domu byste nikdy neměli zapomínat na deštník, který vás spolehlivě ochrání před deštěm…ale před zimou už nikoliv. Před rozmary počasí vás pak budou chránit kvalitní bundy a kabáty.