Společnosti

Existuje FB video downloader?

Na internetu najdeme moho věcí, které nás pobaví či poučí. Jednou z nich jsou pak nejrůznější videa. Ta mohou být na jakékoliv téma, od hudby přes počítačové hry až po přírodu. Není tedy divu, že mnoho z nás má své oblíbené, na které se rádi díváme.

Jednou z platforem, kde můžeme videa najít, je i Facebook. Zde je mohou uveřejňovat jednotliví uživatelé, samozřejmě za podmínky, že neporušují autorská práva. V každém případě je jasné, že právě zde je hledání oblíbených videí poněkud obtížnější.

clanek1

Není tedy divu, že si mnoho lidí chce to, které je zajímá, stáhnout. To jim nejen umožní se na něj podívat kdykoliv bez toho, že by jej museli složitě vyhledávat, navíc i ve chvíli, kdy nemají k dispozici připojení k internetu, ale navíc je to vhodné i z důvodu, že autor může své video kdykoliv smazat.

Otázkou ovšem je, jak jej můžeme stáhnout. Například pro server YouTube máme poměrně dost možností, stahování videí z Facebooku však není tak rozšířené (přeci jen, uveřejňování videí zde není hlavní náplní). Je tedy jasné, že nebude k dispozici ani tolik programů.

Naštěstí se nemusíme bát, FB video downloader https://www.stahujvidea.cz/facebook-video-downloader existuje, a to hned v několika provedeních. Můžeme jej mít jako klasický program, který si stáhneme například do počítače, nebo můžeme využít online verzi, kdy není potřeba nic stahovat. Ta však nabízí mnohem méně možností, ať už co se týče kvality, tak i výběru formátů videa.

clanek2

Je tedy jasné, že výběr tu je poměrně velký (i když, jak již bylo řečeno, zdaleka ne tak velký jako výběr programů pro stahování například z YouTube). Každý si tedy může najít takový, který mu nejvíce vyhovuje. Záleží tedy jen na nás, abychom zhodnotili, co přesně budeme potřebovat, a k čemu nám bude dané video sloužit. Jen tak totiž vybereme ten správný program, se kterým dosáhneme požadovaného výsledku. A to je to nejdůležitější.