Nákupy

Součást k hudebnímu nástroji

Pokud hrajete na nějaký hudební nástroj, tak vám opravdu závidím. Protože já jsem celý život chtěla hrát na flétnu nebo na kytaru anebo na housle. Jenomže jsem vždycky u něčeho dlouho nevydržela. A jako první jsem hrála v šesti letech na flétnu. A musím říct, že ze začátku to byla docela zábava a bavilo mě to. Jenomže asi po dvou měsících mě nadšení opadlo. A nevím proč, ale opravdu mi vadí, že jsem opravdu u ničeho dlouho nevydržela. A často to někdy vyčítám matce a mému otci, že mě nějak nepodporovali nebo neudrželi u jednoho předmětu. Potom, když mě nebavila flétna, tak jsem zkoušela housle. A u houslí jsem vydržela docela dlouho.

Hrajete na kytaru?

A to půl roku. Já vím, že to opravdu pro vás málo, ale něco malinko zahrát umím. A mrzí mě teď, že jsem u těch houslí nevydržela dlouho, protože hra na housle by mě vážně bavila. A jako poslední hudební nástroj byla kytara. Opravdu mě to taky bavilo, ale opět jsem u toho nevydržela dlouho. Což mě docela mrzí. A nakonec jsem si řekla, že s tím asi seknu a nebudu se o nic zajímat.

Kytara bratra baví.

Nicméně ale bratr hraje na kytaru a na další hudební nástroje. Taky si k hudebním nástrojům kupuje různé příslušenství, jako například analogový Xotic Wah xw 1 pedál. Víte, co to je tento pedál? Exotic efekt xf1 Wah pedál je opravdu skvělý pedálový komponent, který můžete mít doma, Pokud si ho koupíte třeba například v akci, tak ušetříte dost peněz. Pedál mění základní charakter a můžete si ho nastavit podle rozsahu dráhy, jak vám vyhovuje. Je tam taky nastavitelná tuhost chodu pedálu, což je opravdu skvělé a mnozí to ocení. Můžete si ho taky automaticky zesílit. A taky je skvělé na tom, že je docela kompaktní. A pokud vás zajímá, jaký má odběr proudu, tak je to pět mA. A je taky opravdu lehký, protože neváží ani jedno kilo. Tak co, pořídili byste si taky wotic wah xw 1?