Nákupy

Obdařená neobdařená


Každá žena je jinak obdařená, ale každá chce trochu ukázat ze svojí postavy, jedné sluší krátké sukně, jiné zase sluší odhalený dekolt. A třeba po něm prahne i ta, které příroda tolik nenadělila, tak ho raději neodhaluje, protože se bojí, že by na sebe upoutala tu negativní pozornost, po které rozhodně netouží. Jenže dnešní moderní doba naštěstí umí vyvinout prostředky, které nám k tomu mohou dopomoci, mezi něž se řadí neviditelná podprsenka, která dokáže doslova zázraky, pojďme se jí podívat na zoubek. Jedná se vlastně o textilii, která lepí a vy si jí nastříháte tak, jak je potřeba, abyste si vytvořila takový dekolt, po kterém toužíte.

dekolt

Prostě si poprsí nalepíte tam, kam je to třeba podle daného výstřihu u topu nebo třeba u plesových či společenských šatů, pod které by se klasická podprsenka rozhodně neměla nosit, protože to nevypadá moc dobře a spíše to kazí celkový dojem. Že vám nic nikam nevypadne si ještě můžete zajistit oboustrannou lepící páskou, kterou značka Lifties také má ve svém sortimentu a kterou si vlastně podlepíte výstřih a přilepíte si ho k prsní pásce.

vystrih

Tyto jedinečné textilní pásky vám nabudí sebevědomí a můžete si ověřit, že se jedná o klinicky testované a hypoalergenní prostředky, které vám budou dělat jednu velkou radost. Navíc odolávají potu i vodě, takže pokud víte, že vás čeká pobyt v horku, ve kterém byste chtěla právě vynést váš starý top bez ramínek, nemusíte se obávat toho, že by se vám někde něco odlepilo. Vyberte si je v barvě bílé, béžové nebo černé, dle toho, co vám nejvíce bude dle outfitu hodit. Přihodit si k tomu můžete i další doplňky jako je sprej na jednodušší odstraňování pásky, také kryty na bradavky nebo právě oboustrannou lepící pásku, o které jsme se už zmiňovali a které zafixují oblečení tam, kde je potřeba bude vidět jenom to, co má být vidět.