Nákupy

Jak zvolit správnou výzdobu na vaši svatbu

U oltáře svatba teprve začíná. Chvíli na to jedou novomanželé na první manželské focení, odkud už pokračují rovnou na krásně vyzdobenou hostinu. Pokud si nechcete připlácet za profesionály, kteří vám výzdobu připraví, můžete se do ní pustit sami, nebo s pomocí přátel. Na co ale musíte myslet?

svatební ulička

Výzdoba místnosti

První, co je potřeba vyřešit, bude výzdoba zdí a stropů. Zlaté, bílé, či jinak řešené balonky nafouklé heliem, v případě venkovní oslavy pak přivázané k něčemu pevnému. Nezapomínejte ani na krásně ozdobné svatební girlandy, které hlásají: „Novomanželé,“ „fotokoutek,“ nebo „láska je sladká“ u stolu se zákusky.

Stoly

Neméně důležitá je pak výzdoba stolů. Vše by mělo být sladěné na jedno téma, a barevné provedení. Na stolech pak nesmí chybět stylové ubrusy, zdobené, či umělecky skládané ubrousky, jmenovky pro zasedací pořádek, jídelní lístek, podtácky a rozetky. Rovněž by na každém stole neměla chybět váza s květinami, které budou zdobit i zbytek místnosti.

Fotokoutek

Vybavení fotokoutku je také velmi důležité, zde se totiž již nefotí jen novomanželé, ale i jejich hosté. Cedulky s romantickými, i vtipnými nápisy, čepičky, korunky, tabulky na dopisování, a další ozdoby jsou naprostou nutností, pro krásné vzpomínkové fotky vašeho velkého dne.

svatební hostina

Kniha hostů

Kniha hostů by měla být umístěna tak, aby si jí každý všiml, a mohl se podepsat. Je důležité vybrat stylovou knihu, protože vám jako vzpomínka zůstane po celý život, a kromě jmen v ní naleznete i milé, nebo zábavné vzkazy. Pokud však zvolíte alternativu ve formě stromu hostů, nebo obrazu otisků, nic se neděje. Důležité je především umístění, a také požádat každého hosta, aby se nezapomněl zapsat.

Kvalita na prvním místě

Pokud nemáte superluxusní tiskárnu, ani čas na ruční výrobu, vůbec to nevadí. Krásné kvalitní ozdoby na svoji svatbu si můžete pohodlně objednat z e-shopu Goldpress, kde vám vše vyrobí na míru a v množství, které potřebujete.