Nezařazené

Tyto poklady z šatníku nevyhazujte

Móda se neustále vrací, a proto některé kousky z Vašeho šatníku jsou nesmrtelné, jen je stačí dobře zakombinovat do celkového outfitu anebo pouze doplnit o zajímavý kousek a nikdo nepozná, že už Vám leží ve skříni více jak 5 let. Mezi ty top stálice patří košilové šaty, pouzdrové sukně, džíny nebo chino kalhoty. Pouzdrovou sukni nemusíte nosit pouze jen do kanceláře. Zkuste ji zakomponovat do rebelského stylu s koženou bundičkou a crop topem a uvidíte, jakou parádu uděláte. Celý outfitu nezapomeňte doplnit a rebelské boty. Nebo pokud vyrazíte pouze na kafe s přáteli, vezměte si k sukni kabelku s řetízkovým popruhem a jako vršek třeba bílé triko, které zasunuté do sukně a lehce povytáhnete.
tři elegantní dámy

Denin vládne světu

Denin je klasika, kterou má každá žena v šatníku ať už v podobě kalhot, sukní, bundiček nebo třeba kraťasů. Dá se skvěle kombinovat a těchto kombinací je nespočet. Mezi skvělé a pohodlné outfitu patří bílá košile a džíny. Touto klasikou nikdy nic nepokazíte. Sportovní typy využijí basic trika různých barev k denin outfitu a celé lze doplnit o šátek s potiskem, které jsou nyní velmi moderní.
krajkové černé

Chino kalhoty – pohodlí, které neomrzí

Tyto bavlněné kalhoty volnějšího střihu, které mají původ ve válečné historii. Právě u těchto kalhot jde vidět, jak se móda vrací. Pokud tyto kalhoty vlastníte, určitě je z šatníku vytáhněte. Jejich název vznikl podle původu, odkud se dovážela bavlna. A to z Číny. Podle toho název chino. Velmi hezky tyto kalhoty vypadají z proužkovaného triku. Outfit můžete doplnit o botičky jak na podpatku tak také třeba páskované sandálky. Pěkně k těmto kalhotám vypadají i tenisky na platformě.

Košilové šaty sluší všem ženám

Je to opravdu kousek, který by Vám v šatníku neměl chybět. Sluší ženám ve dvaceti i čtyřiceti. Doplnit je můžete o barevné botičky i kabelku a celý módní kousek rozzářit. Proto určitě Vaše oblíbené kousky z šatníku nevyhazujte, protože nikdy nevíte, kdy se tato móda opět vrátí, a všichni Vám módní kousek budou závidět.