Razítka Trodat Praha

Textové samobarvící a samonamáčecí razítko Trodat patří k oblíbeným stálicím na našem trhu s razítky. Můžete si vybírat z různých velikostí a rozměrů razítek Trodat, která se dají velikostně přizpůsobit vašemu textu a jeho rozložení. Můžete si vybrat z velké škály barev razítka i namáčecích polštářků. Razítka mají speciální protiskluzový povrch, díky kterému je práce s nimi jednodušší a nekloužou vám v ruce.

Ve chvíli, kdy vám v razítku dojde barva, lze dokoupit nový barvící polštářek, který se v razítku velmi jednoduše vymění a razítko funguje dál jako nové. Při výměně polštářku stačí razítko lehce přitlačit k podložce a na boční straně vytáhnout použitý polštářek. Ve stejné poloze razítka se nový polštářek zasune zpět dovnitř a můžete pokračovat v práci s razítkem.

dřevěné razítko.jpg

Díky průhlednému okénku na razítku jednoduše zjistíte, zda není text umístěn obráceně. Tištěný text razítkem Trodat je bezchybný, precizní a velmi dobře čitelný. Do okénka na horní straně razítka si můžete vložit text, který vaše razítko tiskne. V tomto případě si také vhodně označíte směr, kterým máte razítko při tisknutí položit. Stačí odklopit okénko v horní části a text natisknout na přiloženou vizitku. Můžete si zvolit mezi klasickou plastovou verzí razítka nebo si můžete vybrat originální dřevěnou verzi.

razítko ze dřeva.jpg

Můžete si u nás nechat zhotovit originální vícebarevné razítko Trodat Praha. Záleží na vás, jaká barevná pole si budete chtít nechat na razítku vytvořit. Velkou výhodou vícebarevného razítka je, že se dá velmi těžce zfalšovat. Výroba vícebarevného razítka je zajištěna laserem, který velmi přesně vypracuje jakýkoliv požadovaný motiv. Barvy si můžete vybrat z rozsáhlého vzorníku, který najdete na webu firmy. Nemusíte se obávat smíchání barev v razítku a na tištěném textu, razítka jsou zpracována velmi precizní technikou.